HAKKIMIZDA

Modern, yaratıcı, hızlı.
Ne zaman
Başladık?
OrBiT, Orhan Bilişim
Teknolojileri Hizmetleri Ltd. Şti.

2003 yılında kurulan, mobil uygulama, web sitesi geliştirme ve kişiselleştirilmiş yazılım alanlarında faaliyet gösteren bir yazılım firmasıdır. Ağırlıklı olarak internet ve intranet uygulamalarına odaklanmış ve bu konularda sektörün önde gelenleri arasında yerini almıştır. Yüzlerce web sitesi, onlarca mobil uygulaması ve e-ticaret çözümü ile kısa sürede sektörün aranan firmalarından biri olmuştur.

Disiplinli çalışma, doğru müşteri analizi, müşteri / ihtiyaç / çözüm odaklı yaklaşım, karşılıklı iletişim ve açıklığın önemine inanan firmamız, sektörde yer aldığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Gerek internet, gerekse intranet çözümlerde, müşteri ihtiyacını önceden belirlemek ve beklentilerin ötesinde çözümler üretmek çalışma prensibinin bir parçası olmuştur.

Mobil uygulama ve web sitesi platformlarında online Alışveriş Sistemleri, Bayi Yönetim Sistemleri, Stok Takip Sistemleri, B2B / B2C Çözümleri, Portal uygulamaları, Müşteri CRM ve Operasyon Takip programları, Web Sitesi İçerik Yönetim Sistemleri uzman olduğumuz konulardır.

Dr. M. Haluk OrhanGenel Müdür
Öyle hızlı ve eksiksiz
çalış ki, müşterin
sadece kendisi
var zannetsin...
OrBiT Hedefleri
HEDEFİMİZ
Her zaman,
daha kısa sürede daha
iyisini yapmak.
OrBiT Hakkında Bilgiler Görseli 1
OrBiT müşterilerine "Uzun Vadeli Dostluk"
anlayışı ile yaklaşır ve stratejilerini bu
yönde geliştirir.
OrBiT Hakkında Bilgiler Görseli 2
OrBiT Hakkında Bilgiler Görseli 3

Bu amaçla ilk adımda, müşteriyi ve hedef kitlesini tanır, ihtiyaçları ve beklentileri tespit eder, bu ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak çözüm önerisini projelendirir ve müşteri onayına sunar. Tüm ana hatları ile karşılıklı mutabakata varılmış olan proje üzerinde çalışmalara başlanır.

İşin niteliğine göre öncelikle görsel tasarım çalışması, müşterinin ihtiyacını karşılayacak şekilde tamamlanır.

Daha sonra, müşteri tarafından sağlanan dokumantasyon, tüm değişken veri parametreleri ile beraber değerlendirilerek içerik oluşturulur. Tüm çalışmalar, müşteri tarafından izlenebilecek bir ortamda yürütülür ve henüz proje geliştirme aşamasında iken tüm gerekli düzenlemeler yapılarak sonuca en hızlı şekilde varılır.

Talep edilmişse, Web Sitesi İçerik Yönetim Sistemi hazırlanır.

Projenin OrBiT ve müşteri tarafından tüm testleri gerçekleştirilir ve onaylanmış proje yayına alınır. Eğer intranet çözümü ise sunucu üzerinde gerekli kurulumlar gerçekleştirilir.

Projenin başarı ile tesliminden sonra da ilişkimiz uzun vadede devam eder. OrBiT, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, hazırlamış olduğu projelerin günün trendlerini yakalaması, güncelliğini koruması ve yeni özelliklerle donatılması konusunda müşterisi ile işbirliğini, bakım ve güncelleme anlaşmaları kapsamında devam ettirmek arzusundadır.

Top